senhasegura

Domum Remote Access

Üçüncü taraf uzaktan erişim yönetimi için üretkenlik, çeviklik ve güvenlik

Kuruluşlar ağlarını korumak için mücadele ediyorlar, ancak üreticiler, servis sağlayıcılar ve danışmanlar gibi üçüncü tarafların erişim güvenliği kontrollerini unutuyorlar. 

VPN, bir altyapı gerektirir ve bu da bu kaynaklara yüksek talep olduğunda kullanımını daha pahalı hale getirir. Örneğin lisans ücretleri artabilir. Bu, BT ekiplerinin dışarıdaki cihazların altyapılarına erişimi için politikalarını gevşetmelerine neden oluyor. Dolayısı ile siber saldırılara karşı daha fazla güvenlik açığı yaratıyorlar. 

Senhasegura Domum tarafından sunulan denetimler, üçüncü taraf erişimini ve ayrıcalıklı kimlik bilgilerinizi korumanın yanı sıra, normalde davetsiz misafirler tarafından kurumsal ağa erişmek için istismar edilen güvenlik açılarını güçlendirir. 

Domum aracılığıyla, çalışanlar ve üçüncü taraflar güvenli uzaktan erişim gerçekleştirebilirler ve VPN’e ihtiyaç duymadan kurumsal ağ cihazlarına Sıfır Güven tabanlı erişim sağlayabilirler. 

Sıfır Güven, varsayılan olarak kimsenin güvenilir olmadığını tanımlayan bir siber güvenlik modelidir. 

Üçüncü taraf erişim yönetimi için senhasegura Domum’u uygulamanın faydalarından bazıları:

senhasegura tarafından sunulan yüksek ayrıntı düzeyine dayalı maksimum erişim ayrımı.

Uzak kullanıcılar için VPN'e veya ek yapılandırmaya gerek kalmaz.

Uzaktan kullanıcı yönetiminde operasyonel kazanım.

senhasegura'nın gerçek zamanlı izleme, oturum kaydı, tehdit analizi ve kullanıcı davranışı gibi ayrıcalıklı hesap ve oturum yönetimi özelliklerinin getirdiği tüm avantajlar.

Yeni veri koruma mevzuatının (KVKK ve GDPR) erişim kontrollerine uygunluk.

Çalışanlar ve üçüncü taraflar için PAM platformuna giriş yapmaya gerek kalmadan anında, kolay ve güvenli erişim.

Ana Özellikler

Çalışanlar ve üçüncü taraflar için güvenli uzaktan erişim, VPN’e ihtiyaç duymadan altyapıya sıfır güvene dayalı erişim sağlar.

ERİŞİM MERKEZİLEŞTİRME

Bir çalışanın veya üçüncü tarafın platform tarafından yönetilen cihazlara erişmesi gerektiğinde, Domum, son kullanıcıya izin verilen cihazlara anında ve güvenli erişim sağlayan onaylanmış bir erişim bağlantısı gönderir.


UZAKTAN ERİŞİM YÖNETİMİ

Davetsiz misafirler tarafından sıklıkla istismar edilen açık bağlantı noktalarını ortadan kaldırmak için diğer uzaktan erişim biçimlerini engelleyin. Tek bir ekranda, ortamda gerçekleştirilen eylemlerin merkezi görünümünü elde edin. Coğrafi konum, haftanın saati veya günü ve süresi gibi kriterlere göre erişimi kısıtlama imkânı sağlayın.

AYRINTILI İZİNLER

Üçüncü bir taraf veya ekip için hangi sistemlere ne zaman erişebileceklerini dair izin ayarları eklenebilir. Forrester Wave PIM 2018 raporuna göre, senhasegura, güvenlik politikalarına daha iyi uyulmasını sağlayan piyasadaki en ayrıntılı PAM çözümleri arasındadır.

DENETİM İZLERİ VE UYARILAR

Domum, olağandışı etkinlikler için uyarılar yapılandırmanın yanı sıra, üçüncü taraflarca gerçekleştirilen her eylem için bir dizi denetim izi kaydetmenize olanak tanır. Sezgisel panolarla merkezi yönetim sağlar. Tüm oturum özellikleri kayıt ve Canlı Yayın'a sahiptir.İKİ FAKTÖRLÜ KİMLİK DOĞRULAMA

Davetsiz misafirler tarafından sıklıkla istismar edilen açık bağlantı noktalarını ortadan kaldırmak için diğer uzaktan erişim biçimlerini engelleyin. Tek bir ekranda, ortamda gerçekleştirilen eylemlerin merkezi görünümünü elde edin. Coğrafi konum, haftanın saati veya günü ve süresi gibi kriterlere göre erişimi kısıtlama imkânı sağlayın.

CİHAZ ERİŞİMİ

Domum, bir kullanıcı adı / şifreye ihtiyaç duymadan cihazlara erişim sağlar.Fark Yaratır

EK MALİYET YOK

En kısa kurulum süresine sahip full-stack ve plug and play platformu sunuyoruz.

MÜŞTERİ TAVSİYESİ

PAM tedarikçisi olarak 5,0 üzerinden 4,9 puan ve 2021 Müşterinin Seçimi onayını aldık.

SEZGİSEL KULLANICI ARAYÜZÜ

Daha az eğitim ve destek süresi ve maliyeti sağlıyoruz.

CONNECTORS

Müşteri tarafından geliştirilebilen eski cihazların bağlanmasına bile izin verir.

HIZLI DAĞITIM

Yalnızca 7 dakika içinde, yazılım ve donanım mimarisini Yüksek Kullanılabilirlik'te yapılandırabilir ve sunabiliriz.

DESTEK DENEYİMİ

Müşterilermizin %97'si hizmetlerimizi Mükemmel olarak derecelendirdi.

Arşivler

Kategoriler

Çalışanlar ve Üçüncü Taraflar için Uzaktan Erişim Yönetimi
Uzaktan Erişim için Maksimum Güvenlik