Teltonika Networks

Konseptten ürüne kapsamlı ağ çözümü

Endüstriyel
Ağ Çözümleri

Teltonika Networks, bağlantınızı güvenilir, emniyetli ve hızlı kurulumlu hale getirmek için tasarlanmış geniş bir ağ ürünleri yelpazesi sunar. Ürünlerimiz sağlam bir IoT, M2M veya kurumsal ağ altyapısı oluşturmanıza yardımcı olacak ve gelişmiş uzaktan yönetim özellikleri bunu kolaylıkla yönetmenize olanak sağlayacaktır. İhtiyacınız olan ürünü bulamıyorsanız veya özel bir şey arıyorsanız, çözümümüz zaten mevcut olabileceğinden bizimle iletişime geçin.

5G

3,3 Gbps’ye varan ultra yüksek hücresel hızlar

ÇİFT SIM

Otomatik yük devretme, yedek WAN ve diğer anahtarlama senaryoları ile

SA & NSA

5G altyapısından yararlanmak için her iki mimariyi de destekler

GELECEĞE DÖNÜK

4G (LTE CAT 20) ve 3G ağ teknolojileriyle geriye dönük uyumluluk

TASARIM

Teltonika Networks’ün en parlak beyinleri bağlantı ürünlerimizin tasarımının arkasındadır. Kaunas, Litvanya’da bulunan şirket içi Ar-Ge birimimiz, pazar ihtiyaçlarına yanıt veren yeni ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmektedir. Aynı zamanda, yeni özellikler ekleyerek ve işlevselliği genişleterek mevcut portföyümüzü sürekli olarak geliştiriyoruz.

ÜRETİM SÜRECİ

Tüm Teltonika Networks cihazları Litvanya’nın Molėtai kentindeki öncü üretim tesisimizde üretilmekte ve monte edilmektedir. Kendi bünyemizde üretim yapmak, mühendislerimizin tüm ürünlerimizde en yüksek kaliteyi yakalamasını sağlar. Depomuzdan ayrılmadan önce her bir parça kapsamlı bir şekilde test edilir.

DESTEK

Teknik Destek ve Ar-Ge ekiplerimiz, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti ve kısa yanıt süresini sunma konusunda sinerji elde etmek için birlikte çalışır.

Uluslararası pazarlara yönelik profesyonel bağlantı ekipmanları üreten, hızla büyüyen bir teknoloji şirketiyiz.

Araştırma ve geliştirmedeki uzun vadeli deneyimimiz sayesinde Endüstri 4.0, Akıllı Şehir ve Yeşil Enerjinin en karmaşık alanlarına yönelik geniş bir ürün portföyü geliştirdik. Ürün geliştirme döngüsünün her aşamasını kontrol ediyoruz, bu da pazar ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermemizi sağlıyor.

0
yıllık IoT iş tecrübesi
0 +
ülkede etkin kullanım
0
ürünle 200+ iş örneği
0 +
yetkinlik sertifikası

Odak Noktamız

Ürünlerimizi geliştirirken öncelikle üç ana sütuna odaklanıyoruz:

güvenilirlik, güvenlik ve kullanım kolaylığı. Bu unsurların herhangi bir IoT projesinin başarısı için gerekli olduğuna inanıyoruz.

Güvenilir

Güvenilirlik, Teltonika Networks’te ürün tasarlarken odaklanılan temel alanlardan biridir. En zorlu ortamlara dayanabilen ve çoklu yedekleme senaryolarıyla bağlantı sürekliliği sunan endüstriyel cihazlar üretme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz.

Güvenli

Her türlü ihlal riskini ortadan kaldırmak için düzenli güvenlik testleri gerçekleştirerek ve periyodik ürün yazılımı güncellemeleri yayınlayarak tüm Teltonika Networks ürünleri için en yüksek düzeyde güvenlik sağlıyoruz.

Kullanımı Kolay

Endüstriyel Teltonika Ağları cihazları esas olarak profesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır ancak yine de kullanımları kolaydır. Ürünlerimizin kullanımı herhangi bir özel eğitim gerektirmez ve uygulama aşamasında önemli miktarda zaman tasarrufu sağlayabilir.

Bilgi Formu

Teltonika Networks ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Arşivler

Kategoriler