Carbonite

Yüksek Erişilebilirlik Çözümleri

Yüksek erişilebilirlik çözümleri

Kritik sistemleri her zaman çevrimiçi tutun.


Kesinti için iyi bir zaman yoksa

Bazı veriler diğerlerinden daha kritiktir. Carbonite Availability, yüksek değerli sistemlerin kullanıcılara ve bunlara bağlı uygulamalara erişilebilir kalmasını sağlar.

 

Kesintiyi saatler değil, saniyelerle sınırlayın

Carbonite replikasyon yazılımı, herhangi bir fiziksel, sanal veya bulut iş yükünü, kullanıcıların kaynakta bir kesinti olduğu anda yeniden yönlendirildiği ikincil bir hedefe yansıtır.

 

Önceliklendirme, planlama ve kazanın

Her sistemin yüksek kullanılabilirlik korumasına ihtiyacı yoktur. Carbonite, korumayı verilerin aciliyetiyle uyumlu hale getirmenize yardımcı olarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Yüksek erişilebilirlik için yol haritası

İşletmenizin yüksek kullanılabilirlik veri korumasına ihtiyacı var mı? Günümüzün karmaşık BT ortamları tipik olarak tam veri koruması için yüksek kullanılabilirlik ve yedekleme dahil olmak üzere çözümlerin bir karışımını gerektirir. Ortamınız, iş operasyonlarınız üzerinde önemli bir etkisi olmadan herhangi bir kesinti süresine tahammül edemeyen kritik uygulamalar ve sistemler içeriyorsa, Carbonite’in yüksek kullanılabilirlik çözümleri yardımcı olabilir. Yüksek kullanılabilirlik teknolojimiz, birincil sistemi vergilendirmeden işletim ortamınızın güncel bir kopyasını sağlar.

 

Mükemmel çözümü özel olarak tasarlayın

İş yükleriniz, risk toleransınız ve iş hedefleriniz için en iyi veri koruma çözümünü oluşturmak üzere Carbonite teknolojilerini birleştirin. Bu çözümler tamamlayıcı ve esnektir: İhtiyaçlarınız değiştiğinde, çözümünüz de değişebilir.

Carbonite Availability

BT sistemlerinizin bekleme modunda sürekli çoğaltılır, 7/24 yük devretmeye hazır durumda saklanır.

Carbonite Migrate

İş yüklerini fiziksel, sanal veya bulut tabanlı herhangi bir ortama minimum risk ve neredeyse sıfır kesinti süresiyle geçirin.

Carbonite Recover

Bir kesinti durumunda anında yük devretme için herhangi bir sistemin ikincil bir kopyasını bulutta tutun.

Arşivler

Kategoriler