Safetica NXT

İç tehdit & Veri kaybı önleme

Akıllı, basit ve güvenli SaaS DLP

Yerleşik şablonlar, otomatik ayarlar ve risk odaklı olay algılama ile desteklenen bulut tabanlı bir DLP çözümünü dakikalar içinde dağıtın ve karmaşıklığı azaltın.

Basit ve akıllı

Next-gen veri güvenliği

Safetica NXT DLP SaaS

Şablonlar ile veri sınıflandırması

Hassas verilerinizi yerleşik şablonlar ile keşfedin ve sınıflandırın. Uyumluluk ve adli kanıtlar için herhangi bir kanaldaki veya etkinlikteki veri akışlarını denetleyin.

İçeriden gelen tehditlerin algılanması ve yanıtlanması

Hibrit dijital çalışma alanınızı kontrol altına alın, istenmeyen yazılım ve donanımları keşfedin, yüksek riskli çalışanları tespit etmek ve denetlemek için davranışları analiz edin.

Fikri mülkiyet ve hassas veri koruması

Know-how’ınızı ve diğer iş ve müşteri ile ilgili bilgilerinizi sızıntıdan koruyun. Verilerinizin yanlış kullanılmasını veya çalınmasını önleyin.

Uyumluluk ihlali tespiti ve azaltılması

KVKK, GDPR, HIPAA veya PCI-DSS’nin olası yasal uyumluluk ihlallerini tespit edip denetleyin ve dahili politikaları uygulamak için uygun korumayı ayarlayın.

Hizmet Olarak Bulut Tabanlı DLP Yazılımı

Safetica NXT, güvenli bulutta çalışan, kurulumu ve kullanımı kolay süper hızlı bir hizmet olarak geliştirilmiştir.

Safetica NXT’i çalıştırmak için şirket içi donanım altyapısına ihtiyacınız yoktur. Safetica Client’ı cihazlarınıza kurun ve hemen başlayın! İçeriden gelen tehditleri ve riskleri tespit edin, veri sızıntılarını önleyin ve olayları kaydedin.

 

Göz açıp kapayıncaya kadar dağıtın

Safetica NXT’in uygulanması süper hızlıdır. Çözümü ortamınıza dağıtmak yalnızca birkaç saat sürer. Ardından, birkaç gün içinde ilk güvenlik denetimini gerçekleştirebilir ve ilk DLP kurallarını ayarlayabilirsiniz.

1 |

DLP yönetim konsolu bulutta otomatik olarak dağıtılır.

2 |

Safetica istemcisi, çalışanların cihazlarına uzaktan yüklenir.

3 |

Safetica NXT, olayları denetlemeye ve verilerinizi korumaya hazırdır.

En iyi DLP uygulamalarına dayanan basit ve akıllı çözüm

Özellikle basitlik ve otomasyona odaklanan yeni nesil bir güvenlik çözümü olarak risk odaklı bir DLP oluşturduk. Bu yüzden onu yönetmek haftada sadece birkaç saat gerektirir.

Basit ayarlar ve önceden yapılandırılmış bir ortamla zamanınızı boşaltın. Akıllı, otomatik risk değerlendirmesi, güvenli dijital çalışma alanının otomatik olarak algılanması ve otomatik olarak oluşturulan raporlar, az bakım gerektiren güvenlik sağlar.

Risk ve veri analitiği ile güçlendirilmiştir

Safetica NXT, hassas veri akışının otomatik sürekli analizi ile her operasyonun ve korunan her kullanıcının risk seviyesini değerlendirir.

Öğrenme yeteneklerine sahip bütünsel risk sınıflandırması, bir kullanıcının veri sızdırma niyeti ile gerçek kullanıcı etkinliği arasındaki farkı tespit ve ayırt etmenize yardımcı olur. Düşük/orta/yüksek riskli olaylar ve kullanıcılar hakkında basit bir şekilde sunulan bilgiler, yöneticilerin hızlı yanıt gerektiren faaliyetlere odaklanmalarına yardımcı olur.

Uyarlanabilir ve ölçeklenebilir abonelik

SaaS çözümümüz için aylık veya yıllık ödeme yapın ve hizmeti istediğiniz kadar kullanın. Aboneliğinizi, korumanız gereken kullanıcı sayısına göre istediğiniz zaman yükseltin.  Temel abonelik paketi, kullanıcı başına fiyatlandırma modeli kapsamında ek kullanıcılarla birlikte 20 kullanıcı içerir.

Aboneliğinizi istediğiniz zaman başlatın veya iptal edin. Ancak, Safetica NXT’nin kullanımı son derece kolay ve veri koruması ve içeriden gelen tehditleri tespit etmek için etkili olduğu için durmak istemeyeceğinizden eminiz. Herhangi bir taahhütte bulunmadan bir deneyin!

Hassas verileriniz üzerinde görünürlük
Hassas veri akışının tam denetimi
Güvenlik olaylarının erken tespiti
Risk analizi ve bütünsel iç tehdit tespiti
Anlık uyarılar ve haftalık kısa yönetim raporları
Yüksek dereceli korumaya sahip SaaS
İlk günden itibaren veri koruma ve risk keşfi
Güvenlik öncelikli bir yaklaşımla olgun buluta özgü, çok kiracılı mimari
Güvenli Çoklu Oturum Açma (SSO) kimlik doğrulaması
Dinamik ve hibrit/uzak ortamlar için hazır
Windows ve Mac destekli çoklu platform çözümü

Arşivler

Kategoriler